top of page

שימוש בסופרשק

ביצירה ובייצור  שקיות הסופרשק הקפדנו שהשקיות יתאימו לשקילת הירקות בסופרים על מנת להפחית את השימוש בשקיות פלסטיק.

הקפדנו לייצר אותם מהחומר המתאים ביותר לאחסון במקרר ולשטיפה להגברת שמירה על טיב הירקות והפירות ולשימוש החוזר.

האם השקיות מאריכות את חיי הפירות והירקות?

שקיות הרשת מאפשרות לירקות ולפירות לנשום ובכך אורך חייהם מוארך והם נשמרים בטריות המרבית. בניגוד לשקיות הפלסטיק הירקות והפירות לא נרקבים ולא מתעפשים.

שימוש בפירות וירקות טריים ורעננים לאורך זמן, מונע זריקת מזון שלא לצורך וחוסך בכך כסף.

 

האם השקיות אקולוגיות?

שקיות הרשת משמשות לפעילות אקולוגית חשובה והיא הפחתת השימוש בשקיות פלסטיק שזמן פירוקם עומד על 460 שנים. משק בית ממוצע משתמש בכ 5,000 שקיות בשנה לפירות ולירקות. שימוש בשקיות רב פעמיות עוזר לכם להיות חלק מהאוכלוסיה ששם לו למטרה להפחית את כמויות הפלסטיק הנזרקות בעולם.

שקיות הרשת מיוצרות מבד פוליאסטר כמו בד הפליז. שקית פלסטיק "גופיה" ממוצעת שוקלת 6 גרם. כמות הפלסטיק בשקיות הסופרשק עומד רק על 8.5 גרם. אם נשווה את כמות הפלסטיק דרך השוואת המשקל של שקית פלסטיק לשקית הסופרשק נבין ששקית הסופרשק שוקלת רק שניים וחצי גרם יותר מהשקית הפלסטיק אך היא עמידה לשימוש רב פעמי של שנים רבות.  

השימוש בשקיות האקולוגיות הנושמות אקולוגי מסיבה נוספת והיא הארכת חיי הפרי והירק. במצב כזה יש פחות זריקה של מזון וייצור מיותר.

בעוד כמה שנים בסיום השימוש ניתן לשים את שקיות הסופרשק בפח הכתום למיחזור הפלסטיק.

 

מדוע חשוב שהשקיות יהיו קלות משקל?

בעת הקנייה, כאשר אנחנו שוקלים בקופה את הירקות ואת הפירות אנחנו משלמים על האריזה. שקיות הסופרשק מיוצרות מחומרים קלי משקל ועמידות לאורך שנים. שקיות הסופרשק הן השקיות הרב פעמיות היחידות !!!!!!! בעלות משקל קל. כל שקית שוקלת רק 8.5 גרם שזה 2.5 גרם יותר משקית גופיה ממוצעת.  בשימוש בשקיות רב פעמיות העשויות מבדים כבדים יותר סכום התשלום העודף בעבור משקל השקית יכול להגיע למאות שקלים בשנה.

כך יוצא ששקיות הסופרשק משתוות מבחינת משקל לשקיות פלסטיק וחוסכות תשלום שלא לצורך.

 

האם יש צורך לקשור את השקית?

חוט המשיכה הנמצא בשקית ניתן לכיווץ במשיכה והחיכוך בינו לבין הבד מונע פתיחה של השקית. אין צורך לקשור את החוט. על מנת לא להגיע למצב שהפירות והירקות יגלשו מעבר לשקית ניתן לפצל כמות גדולה לשתי שקיות.

 

האם השקיות מתאימות לכל הירקות והפירות?

לשם השקילה בסופר השקיות מתאימות לכל הפירות והירקות. לאחסון ארוך טווח במקרר השקיות מעולות ותורמות לשמירת הטריות עבור כל הירקות והפירות למעט: גזר, חסה, פטרוזליה, נענע, כוסברה ויתר העלים הירוקים שנוטים להתיבש בשקיות הרשת.

 

האם ניתן לכבס את השקיות?

השקיות מתאימות לשטיפה ולכיבוס בטמפרטורה של עד 40 מעלות.

 

האם ניתן לאחסן את השקיות במקרר?

השקיות מעולות לאחסון פרי וירק במקרר. הן עוזרות לשמור על הסדר, על הארגון והניקיון. ניתן אפילו לשטוף את הפירות בשקית ואחכ להכניס איתה לאחסון בקירור.

 

האם יש שקיות בגדלים נוספים?

גודל השקית הוא 30*37 ס"מ. אנחנו מייצרים שקיות בגדלים נוספים, קטנים וגדולים יותר. בקרוב יועלו כפריטים באתר.

 

כמה זמן השקיות מחזיקות מעמד?

אנחנו משתמשים בשקיות אלו בשימוש מסיבי מעל לעשר שנים. השקיות מחזיקות לאורך זמן ומנסיוננו כ  3-7 שנים. בניגוד לנורמה הרווחת היום בעולם שהמוצרים צריכים להיות ברי חלוף, מטרתנו היא לעודד שימוש במוצרים חזקים המחזיקים מעמד לאורך שנים.

השקיות מיוצרות מחומרים מעולים ובתפירה ידנית. אם קרה ונפל פגם או יש בעיה שנסתרה מעינינו נשמח אם תיצרו איתנו קשר בדואל ל: mysupersak@gmail.com  או בטלפון ל 0522818939.

 

האם השקיות מיוצרות בארץ?

הבדים, התויות והייצור הינו מקומי בארץ. אנחנו מאמינים בכלכלה מקיימת ובייצור מקומי אפילו שלעיתים הוא יקר יותר. העובדים מועסקים בתנאי העסקה הוגנים וטובים והשקיות נתפרות באהבה ובידיעה שהן תורמות לשינוי באחריות האישית של כל אחד ולקיימות בארץ ובעולם.

 

היכן ניתן לרכוש את השקיות?

את שקיות הסופרשק בכל המארזים (מארזי מתנה ומארז של 3 שקיות) ניתן לרכוש באתר ולאסוף באיסוף עצמי בירושלים (מלחה), תל אביב (רח פרישמן או שד בן ציון ליד דיזינגוף סנטר), גבעתיים (רחוב ארלוזרוב), בזכרון יעקב, בפרדס חנה-כרכור או בכפר יהושע בעמק יזרעאל.

מארזים של 3 שקיות ניתן לרכוש בחנויות הבאות:

ניצת הדובדבן בכל חנויות הרשת בפריסה ארצית

טבע קסטל - בכל סניפי חנויות הטבע 

טבע כרכור- בפרדס חנה כרכור

חנות השוק בהרדוף

רמת ישי – קול הטבע

מגדל העמק – בשוק בימי שני וחמישי בדוכן של האחים מוטי ואילן בכניסה.

כפר יהושע – במתפרה של סופר שק

כפר יהושע - משק אורגני איריס בן צבי.

תל אביב- פופקה-  רחוב איילת השחר 6

איסוף עצמי

באיסוף עצמי מאחת נקודות המסירה שלנו תוכלו לחסוך את עלות המשלוח. האיסוף יכול להתבצע בהזמנה ובתיאום בנקודות הבאות:

ירושלים - בשכונת מלחה

תל אביב - ברחוב פרישמן

גבעתיים - רחוב ארלוזרוב

זכרון יעקב - שכונת השמורה

פרדס חנה- בדרך למרחב

כפר יהושע

קרית טבעון

bottom of page